Oferty pracy

Jeżeli poszukujesz pracy, a w ogłoszeniach nie znajdziesz propozycji zgodnej z Twoimi oczekiwaniami, skontaktuj się z nami. Pomożemy znaleźć odpowiednią dla Ciebie ofertę. Zadzwoń lub prześlij nam swoje preferencje dotyczące poszukiwanego stanowiska pracy wraz z opisem swoich kwalifikacji.

​Praca na stanowisku manicurzystka/ pedicurzystka
04 stycznia 2022
WUMed | ​Praca na stanowisku manicurzystka/ pedicurzystka

Salon kosmetyczny Fifth Avenue Warszawa zlokalizowany w centrum miasta przy ulicy Mokotowskiej szuka kolejnej osoby do swojego zespołu! Poszukujemy specjalistów w zakresie stylizacji paznokci, manicure i pedicure.

​Stylistki Paznokci
04 stycznia 2022
WUMed | ​Stylistki Paznokci

Eyebar to już 5 salonów o najwyższych standardach pracy. Dbamy o to, by naszym pracownikom dobrze się pracowało. Jeśli szukasz miejsca, w którym będziesz mogła pogodzić życie prywatne z zawodowym, pracować 5 dni w tygodniu wg grafiku oraz zaplanować urlop i korzystać z prywatnej opieki medycznej to eyebar jest miejscem pracy dla Ciebie.

Technik w Centrum Symulacji Medycznych
29 grudnia 2021
WUMed | Technik w Centrum Symulacji Medycznych
Warszawski Uniwersytet Medyczny poszukuje Kandydatki/a na stanowisko Technik w Centrum Symulacji Medycznych w ramach realizacji projektu pn. "Wdrożenie Programu Rozwojowego w oparciu o Centrum Symulacji Medycznych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego".
Wolontariusz hospicyjny pilnie poszukiwany
20 grudnia 2021
WUMed | Wolontariusz hospicyjny pilnie poszukiwany

Ośrodek Hospicjum Domowe NZOZ Zgromadzenia Księży Marianów oferuje wsparcie chorym w ramach hospicjum domowego oraz Poradni Medycyny Paliatywnej. Otacza również opieką psychologiczną i socjalną. Pod opieką Ośrodka przebywa rocznie ponad tysiąc pacjentów, którymi z troską opiekuje się ponad 70-osobowy zespół profesjonalistów oraz grupa wspaniałych wolontariuszy.

Specjalista ds. Prowadzenia Szkoleń dla Personelu Opiekuńczego
06 grudnia 2021
WUMed | Specjalista ds. Prowadzenia Szkoleń dla Personelu Opiekuńczego

Pozytywne relacje, energia, możliwość rozwoju. Z czym kojarzą Ci się te wartości? Mamy nadzieję, że od teraz będzie to dla Ciebie Promedica24.Czym się zajmujemy? Jesteśmy firmą, dla której głównym celem jest opieka. Jako lider na rynku usług opiekuńczych aktywnie działamy w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Bułgarii, Rumunii oraz Polsce. Niezależnie od stanowiska, na które aplikujesz, możemy Cię zapewnić – Twoja obecność w Centrali lub jednym z naszych oddziałów w całej Polsce będzie miała realny wpływ na to, co się dzieje w naszej organizacji. Chcesz wiedzieć więcej? Przyjdź do naszego biura lub odwiedź stronę internetową www.promedica24.pl – z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania. Prowadzimy rekrutację na stanowisko: Specjalista ds. Prowadzenia Szkoleń dla Personelu Opiekuńczego.

Pielęgniarki lub pielęgniarze do pracy w klinikach w Hamburgu i Freiburgu
06 grudnia 2021
WUMed | Pielęgniarki lub pielęgniarze do pracy w klinikach w Hamburgu  i Freiburgu

PHH Personaldienstleistungen została założona w 1998 roku jako typowa hanzeatycka firma w Hamburgu i od tego czasu rozwinęła się w nowoczesnego dostawcę usług personalnych, który obecnie współpracuje ze znanymi klinikami w całych Niemczech. PHH specjalizuje się zarówno w pośrednictwie personalnym, jak i tymczasowym zatrudnianiu specjalistów i kadry kierowniczej. Obecnie poszukujemy pielęgniarek lub pielęgniarzy do pracy w renomowanych klinikach w Hamburgu i Freiburgu.

​Uwaga! Rusza kolejna edycja Akademii IBPM
26 listopada 2021
WUMed | ​Uwaga! Rusza kolejna edycja Akademii IBPM

Jest to nasz autorski program rozwoju kompetencji dla początkujących programistów. W ramach Akademii od pierwszego dnia szkolenia zyskujesz nasze zatrudnienie i wynagrodzenie od 3000 zł.

Trycholog (pielęgniarka, kosmetolog, fizjoterapeuta) pilnie poszukiwany!
26 listopada 2021
WUMed | Trycholog (pielęgniarka, kosmetolog, fizjoterapeuta) pilnie poszukiwany!

Instytut Trychologii® (www.trychologia.edu.pl) to placówka stawiająca na pierwszym miejscu pomoc osobom ze schorzeniami owłosionej skóry głowy. Jesteśmy wzajemnie wspierającym się zespołem złożonym z lekarzy, trychologów, kosmetologów, pielęgniarki, dietetyka i psychologa. Jesteśmy zespołem wierzącym w nieustanny rozwój swoich kompetencji.

STARSZA PIELĘGNIARKA / STARSZA POŁOŻNA W ŻŁOBKU PUBLICZNYM
18 listopada 2021
WUMed | STARSZA PIELĘGNIARKA / STARSZA POŁOŻNA W ŻŁOBKU PUBLICZNYM
Do nowo otwieranych żłobków w dzielnicach Wilanów, Włochy, Ursus oraz do innych placówek publicznych w Warszawie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku STARSZEJ PIELĘGNARKI / POŁOŻNEJ w żłobku w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy.
OPIEKUNKA DZIECIĘCA W ŻŁOBKU PUBLICZNYM
18 listopada 2021
WUMed | OPIEKUNKA DZIECIĘCA W ŻŁOBKU PUBLICZNYM

Do nowo otwieranych żłobków w dzielnicach Wilanów, Włochy i Ursus poszukujemy kandydatek / -ów do pracy na stanowisku MŁODSZY OPIEKUN w żłobku.

PIELĘGNIARKI POSZUKIWANE - PRACA W CAŁEJ POLSCE
09 listopada 2021
WUMed | PIELĘGNIARKI POSZUKIWANE - PRACA W CAŁEJ POLSCE

POSZUKUJEMY PIELĘGNIAREK I PIELĘGNIARZY DO PRACY W PLACÓWKACH MEDYCZNYCH W CAŁEJ POLSCE! OFERUJEMY CAŁKOWITE WSPARCIE PODCZAS TRWANIA UMOWY, PEŁEN ETAT, MOŻLIWOŚĆ NADGODZIN, DOBRE WYNAGRODZENIE, A W RAZIE POTRZEBY RÓWNIEŻ ZAKWATEROWANIE! JEŚLI JESTEŚ CUDZOMIENCEM - OFERUJEMY CAŁKOWITE WSPARCIE W PROCESACH LEGALIZACYJNYCH.

Pielęgniarka do pracy w poradni POZ
09 listopada 2021
WUMed | Pielęgniarka do pracy w poradni POZ

Przychodnia Zacisze NZOZ na Targówku zatrudni pielęgniarkę do pracy w poradni POZ.

Położna do pracy w poradni POZ
09 listopada 2021
WUMed | Położna do pracy w poradni POZ

Przychodnia Zacisze NZOZ na Targówku zatrudni położną do pracy w poradni POZ.

Pielęgniarka/pielęgniarz środowiskowo-rodzinny
09 listopada 2021
WUMed | Pielęgniarka/pielęgniarz środowiskowo-rodzinny

Centrum Medyczne Platany (Warszawa, Ursus) poszukuje pielęgniarki/pielęgniarza środowiskowo-rodzinnego.

PIELĘGNIARKA/PIELĘGNIARZ DO DPS
09 listopada 2021
WUMed | PIELĘGNIARKA/PIELĘGNIARZ DO DPS

Dom Pomocy Społecznej „Chemik”  w Warszawie poszukuje pracownika na stanowisko: pielęgniarka/pielęgniarz.

Opiekun/opiekunka do DPS
09 listopada 2021
WUMed | Opiekun/opiekunka do DPS

Dom Pomocy Społecznej „Chemik”  w Warszawie poszukuje pracownika na stanowisko: opiekun/opiekunka.

​Fizjoterapeuta/ Pielęgniarka/Technik farmacji
09 listopada 2021
WUMed | ​Fizjoterapeuta/ Pielęgniarka/Technik farmacji

Poszukujemy kandydatów na stanowisko DORADCA KLIENTA-SPRZEDAWCA w salonie perukarskim (Sklep Medyczny, Warszawa, ul. Targowa 12).

Fizjoterapeuta/technik farmacji
09 listopada 2021
WUMed | Fizjoterapeuta/technik farmacji

Poszukujemy kandydatów na stanowisko DORADCA KLIENTA-SPRZEDAWCA w sklepie medycznym ( przy ul. Roentgena Ursynów).

Kosmetolog poszukiwany!
02 listopada 2021

Powstająca klinika medycyny estetycznej Wars i Sawa Clinic dr Ewa Sawicka zatrudni kosmetologa. Jesteśmy nowo powstającą kliniką medycyny estetycznej, modelowania sylwetki, masażu i SPA oraz kosmetologii. Poszukujemy energicznych, otwartych, zaangażowanych osób do zespołu.

Fizjoterapeuta poszukiwany!
02 listopada 2021

Powstająca klinika medycyny estetycznej Wars i Sawa Clinic dr Ewa Sawicka zatrudni fizjoterapeutę. Jesteśmy nowo powstającą  kliniką medycyny estetycznej, modelowania sylwetki, masażu i SPA oraz kosmetologii. Poszukujemy energicznych, otwartych, zaangażowanych osób do zespołu.

Cosibella poszukuje kosmetologów
26 października 2021

Firma Cosibella w Warszawie zatrudni kosmetologa do powstającego salonu kosmetycznego. Miło nam będzie zaprosić Cię do świata Cosibelli. Nasza firma istnieje na rynku polskim od kilku lat, w ciągu tego czasu odnotowaliśmy olbrzymi wzrost sprzedaży i rozpoczęliśmy ekspansję na rynki zagraniczne. Od ponad 3 lat nasz sklep rozwija sprzedaż na rynku ukraińskim, w Odessie mamy swoją filię, a w 2020 roku wystartowaliśmy ze sprzedażą w Czechach.

Ratownik wodny w Warszawie i pow. wołomińskim
24 października 2021
WUMed | Ratownik wodny w Warszawie i pow. wołomińskim

Stołeczne Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe informuje, że poszukuje pracowników (studentów, pracowników uczelni) na stanowisko ratownik wodny na terenie m.st. Warszawy oraz w powiecie wołomińskim. Osobom, nieposiadającym wymaganych kwalifikacji oferujemy szkolenie nadające państwowe uprawnienia.

Możliwość pracy na umowę zlecenie w elastycznym grafiku (również w weekendy). 

Kontakt:

Stołeczne Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe
Biuro: 694 884 189 / 22 619 82 31
ul.Pytlasińskiego 17Warszawa, 00-777
https://wopr.warszawa.pl

Pielęgniarka/Pielęgniarz do pracy z dorosłymi oraz dziećmi
24 października 2021
WUMed | Pielęgniarka/Pielęgniarz do pracy z dorosłymi oraz dziećmi
Przychodnia Lekarska Zdrowa Rodzina mieszcząca się w Warszawie, przy ul. Gen. T. Pełczyńskiego 22J zatrudni Pielęgniarkę/Pielęgniarza do pracy z pacjentami dorosłymi oraz dziećmi.
Poszukiwany: Specjalista Medyczny ds. Świadczeń i Szkód Osobowych
24 października 2021
WUMed | Poszukiwany: Specjalista Medyczny ds. Świadczeń i Szkód Osobowych

Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Allianz Polska Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Rodziny Hiszpańskich 1, 02-685 Warszawa, poszukuje kandydatów do pracy w Departamencie Obsługi Klienta na stanowisku Specjalista Medyczny ds. Świadczeń i Szkód Osobowych.

 

Centrum Medyczne MAVITzatrudni PIELĘGNIARKĘ/PIELĘGNIARZA do poradni
30 czerwca 2021
WUMed | Centrum Medyczne MAVITzatrudni PIELĘGNIARKĘ/PIELĘGNIARZA do poradni

Centrum Medyczne MAVIT w Warszawie zatrudni PIELĘGNIARKĘ/PIELĘGNIARZA do poradni na Woli, Bielanach i Ursynowie. Opis stanowiska: wykonywanie podstawowych badań z zakresu okulistyki, opieka przed i pooperacyjna nad pacjentami (dotyczy Bielan)

Pielęgniarka/pielęgniarz operacyjny
28 czerwca 2021
WUMed | Pielęgniarka/pielęgniarz operacyjny

Centrum Medyczne MAVIT w Warszawie zatrudni PIELĘGNIARKĘ/PIELĘGNIARZA OPERACYJNEGO do szpitala okulistycznego. Opis stanowiska: asystowanie przy zabiegach i operacjach, przygotowywanie narzędzi i materiałów, prowadzenie dokumentacji medycznej.

PRACA DLA FIZJOTERAPEUTY
24 czerwca 2021
WUMed | PRACA DLA FIZJOTERAPEUTY
Zakład Rehabilitacji ConcordiaSalus w Osieczku k/ Grójca zatrudni fizjoterapętę. Forma zatrudnienia: umowa zlecenie, umowa o pracę. Zadania: udzielanie świadczeń fizjoterapeutycznych, prowadzenie dokumentacji medycznej.
Poszukujemy fizjoterapeuty dziecięcego
10 czerwca 2021
WUMed | Poszukujemy fizjoterapeuty dziecięcego

Intensywnie rozwijające się Centrum Rehabilitacyjne PARK ZDROWIA NOWOCZESNA REHABILITACJA w Woli Pasikońskiej  poszukuje do współpracy fizjoterapeuty/ fizjoterapeutki dziecięcej.

Fizjoterapeuta - instruktor aqua aerobiku (również bez doświadczenia)
02 czerwca 2021
WUMed | Fizjoterapeuta - instruktor aqua aerobiku (również bez doświadczenia)

Centrum Rehabilitacyjno Rekreacyjne Figura od ponad 20 lat organizuje zajęcia aqua aerobiku (gimnastyki w wodzie) na terenie całej Warszawy i okolic. Więcej informacji o nas znajdziesz na stronie www.aquaaerobik.pl

Praca dla rehabilitanta/rehabilitantki
24 maja 2021
WUMed | Praca dla rehabilitanta/rehabilitantki

​Dynamicznie rozwijające się Centrum Rehabilitacji Re-Flex w Radzyminie poszukuje do współpracy rehabilitanta/rehabilitantki. Oferujemy atrakcyjne warunki finansowe, wysoką elastyczność w ustalaniu godzin pracy, niezbędne narzędzia oraz komfortowe warunki pracy.

​Praca - DORADCA ds. OBSŁUGI PACJENTA (Obsługa Pacjenta, Doradztwo)​
20 maja 2021
WUMed | ​Praca -  DORADCA ds. OBSŁUGI PACJENTA (Obsługa Pacjenta, Doradztwo)​

Holistic Clinic to renomowana klinika, która jest prekursorem w stosowaniu innowacyjnych metod leczenia oraz pielęgnacji skóry i twarzy. Koncentrujemy się na holistycznej, długoterminowej i nieinwazyjnej koncepcji dbania o siebie zgodnie z filozofią Smart Aging.

Praca - Asystent/Asystentka ds. poboru próbek
20 maja 2021
WUMed | Praca - Asystent/Asystentka ds. poboru próbek

Instytut Genetyki Sądowej Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowiskoAsystent/Asystentka ds. poboru próbek. Lokalizacja: Warszawa, praca w stabilnym i rozwijającym się laboratorium, atrakcyjne warunki zatrudnienia – praca w wymiarze godzinowym po 3-4 h dziennie, elastyczny grafik.

Praca - Młodsza Pielęgniarka - Warszawa Anin
20 maja 2021

Klient ProworkPl MED, nowoczesna prywatna Klinika Rehabilitacyjna Warszawa Wawer/ Anin zatrudni absolwentów pielęgniarstwa na pełny etat/ umowę o pracę. Wynagrodzenie od 5400 zł brutto - etat 40 godz/ tydzień. 

Opiekunka oraz pielęgniarka w domu Pacjenta
26 kwietnia 2021

Care Experts specjalizuje się w opiece nad seniorami. Oferujemy kompleksowe usługi opiekuńcze dla osób starszych w ich domach oraz prowadzimy Dom Opieki „Józefina” w Józefowie. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: Opiekunka oraz pielęgniarka w domu Pacjenta. Lokalizacja: Warszawa, Ochota (ul. Drawska).

Opiekunka/Opiekun osoby starszej w domu podopiecznej / podopiecznego
26 kwietnia 2021

Care Experts specjalizuje się w opiece nad seniorami. Oferujemy kompleksowe usługi opiekuńcze dla osób starszych w ich domach oraz prowadzimy Dom Opieki „Józefina” w Józefowie. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: Opiekunka/Opiekun osoby starszej w domu podopiecznej / podopiecznego. Lokalizacja: Warszawa (Ursynów, Wilanów, Mokotów, Śródmieście, Wola, Ochota, Bielany, Żoliborz, Praga).

Pielęgniarka do pracy w Domu Opieki Józefina
26 kwietnia 2021

Care Experts specjalizuje się w opiece nad seniorami. Oferujemy kompleksowe usługi opiekuńcze dla osób starszych w ich domach oraz prowadzimy Dom Opieki „Józefina” w Józefowie. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: Pielęgniarka. Lokalizacja: Józefów – Dom Opieki Józefina.

Pielęgniarka / Pielęgniarz na dyżury w domu u pacjenta
26 kwietnia 2021

Care Experts specjalizuje się w opiece nad seniorami. Oferujemy kompleksowe usługi opiekuńcze dla osób starszych w ich domach oraz prowadzimy Dom Opieki „Józefina” w Józefowie. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: Pielęgniarka / Pielęgniarz. Lokalizacja: cała Warszawa.

Saska Clinic poszukuje Kosmetyczki / Kosmetologa / Fizjoterapeuty
31 marca 2021
WUMed | Saska Clinic poszukuje Kosmetyczki / Kosmetologa / Fizjoterapeuty

Renomowana Klinika Medycyny Estetycznej zatrudni Kosmetyczkę / Kosmetologa / Fizjoterapeutę w charakterze asystentki lekarza medycyny estetycznej. Poszukujemy odpowiedzialnej osoby o miłej prezencji, gotowej do podjęcia pracy w większym zespole, samodzielnej w wykonywaniu zabiegów kosmetologicznych, chcącej szkolić się i zdobywać doświadczenie.

NZZOZ Wigor w Legionowie zatrudni pielęgniarkę
31 marca 2021

Niepubliczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Wigor w Legionowie (województwo Mazowieckie, okolice Warszawy) zatrudni Pielęgniarkę (możliwość zamieszkania). Ośrodek mieści się przy ulicy Jana Kozietulskiego 9 w Legionowie. Firma istnieje od 21 lat i od 17 lat posiadamy kontrakt z NFZ. Oferujemy stabilne zatrudnienie w formie umowy kontraktowej (samozatrudnienie) lub umowy zlecenia.

NZZOZ Wigor w Legionowie zatrudni fizjoterapeutę
31 marca 2021

Niepubliczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Wigor w Legionowie poszukuje kandydatów na stanowisko fizjoterapeuty na oddziale szpitalnym - Rehabilitacja ogólnoustrojowa. Jesteśmy zespołem ośrodków rehabilitacyjnych i opiekuńczych stawiających na powrót do formy i usprawnianie naszych Pacjentów. Do naszego aktualnego zespołu poszukujemy osoby, która wniesie zaangażowanie, doświadczenie, umiejętności merytoryczne, sumienność i motywację do pracy dla naszych Pacjentów.

Saska Clinic poszukuje pielęgniarki do Kliniki Medycyny Estetycznej
27 marca 2021
WUMed | Saska Clinic poszukuje pielęgniarki do Kliniki Medycyny Estetycznej

Klinika Medycyny Estetycznej poszukuje Pielęgniarki do współpracy. Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

- przygotowanie pacjenta do zabiegu,
- asysta podczas zabiegu,
- pobieranie krwi do zabiegów z użyciem PRP oraz komórek macierzystych,
- wykonywanie niektórych zabiegów z użyciem sprzętów medycznych na zlecenie lekarza,
- dbałość o czystość gabinetu,
- dbanie o dobry wizerunek gabinetu
- przygotowywanie narzędzi do sterylizacji
- doskonała znajomość zabiegów i procedur wykonywanych w gabinecie.

Centrum medyczne MML poszukuje pielęgniarki gabinetowej i instumentariuszki
27 marca 2021
WUMed | Centrum medyczne MML poszukuje pielęgniarki gabinetowej i instumentariuszki

Centrum Medyczne MML w Warszawie, poszukuje kandydatów na stanowiska pielęgniarka gabinetowa oraz pielęgniarka - instrumentariuszka.

Centrum Medyczne MML, może poszczycić się doświadczeniem w przeprowadzaniu mało inwazyjnych, ambulatoryjnych zabiegów likwidujących przyczyny zaburzeń snu pod postacią chrapania i bezdechów śródsennych. Do dyspozycji mamy 9 profesjonalnie wyposażonych, estetycznych gabinetów diagnostyczno-zabiegowych oraz oddział szpitalny z 2 salami operacyjnymi i 11 łóżkami.

Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc poszukuje pielęgniarek / pielęgniarzy
19 marca 2021
WUMed | Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc poszukuje pielęgniarek / pielęgniarzy

INSTYTUT GRUŹLICY I CHORÓB PŁUC ul. Płocka 26, Warszawa (Wola) zatrudni pielęgniarki/pielęgniarzy na oddziały szpitalne: Pulmonologiczny, Chirurgiczny, OIOM, Blok Operacyjny (instrumentariuszka) oraz do pracowni specjalistycznych: Pracownia Radiologii (wykonywanie badań CT, RM), Pracownia Spirometrii.

Administrator CDE/Asystent Projektu
19 marca 2021
WUMed | Administrator CDE/Asystent Projektu

Egis Poland (reprezentująca w Polsce Grupę Egis) – firma działająca na rynku polskim od 30 lat, współpracująca zarówno z klientami z sektora publicznego, jak i prywatnego, świadcząca profesjonalne usługi inżynierskie i konsultingowe w zakresie przygotowania i realizacji projektów w sektorze transportu publicznego, drogowego, kolejowego, lotniczego, gospodarki wodno-ściekowej i środowiska naturalnego, do biura w Warszawie poszukuje osoby na stanowisko Administrator CDE/Asystent Projektu.

Dodatkowa Praca dla Pielęgniarki (Warszawa Rembertów)
19 marca 2021
WUMed | Dodatkowa Praca dla Pielęgniarki (Warszawa Rembertów)
Centrum Multi-Medica Rembertów podejmie współpracę z pielęgniarką.
3 razy w tygodniu: Poniedziałek 8-11, Środa 8-11, Piątek 8-11
LUXMED poszukuje pielęgniarza / pielęgniarki
03 marca 2021
WUMed | LUXMED poszukuje pielęgniarza / pielęgniarki
Grupa LUXMED poszukuje pielęgniarza / pielęgniarki (pediatria) do pracy w Centrum Medycznym LUX MED przy Al. Stanów Zjednoczonych 72 w Warszawie. Zobacz szczegóły i aplikuj.
INSTYTUT ZDROWIA zatrudni pielęgniarkę/pielęgniarza
17 lutego 2021

INSTYTUT ZDROWIA, firma specjalizująca się w Medycynie Szkolnej zatrudni pielęgniarkę/pielęgniarza  na stanowisko: Pielęgniarka/Pielęgniarz w Środowisku Nauczania i Wychowania. Praca na terenie okolic Piaseczna , Warszawa Bemowo, Konstancin Jeziorna.

Opiekunka dziecięca, położna/pielęgniarka, nauczycielka
26 stycznia 2021

Firma z wieloletnim doświadczeniem zatrudni opiekunkę dziecięcą do pracy w żłobku na Marysinie Wawerskim, Pradze południe lub Żoliborzu.

Praca od poniedziałku do piątku po 8 godzin dziennie. Oferujemy umowę o pracę na pełen etat od zaraz. Oprócz pensji gwarantujemy co miesięczne premie w wysokości do 300 zł na rękę.

Praca Pielęgniarka anestezjologiczna opieka domowa - Warszawa Żoliborz
05 stycznia 2021
WUMed | Praca Pielęgniarka anestezjologiczna opieka domowa - Warszawa Żoliborz

Oferta prezentowana przez Prowork PL MED recruitment Warsaw, Poland - www.prowork.pl.

Praca jako Pielęgniarka/Pielęgniarz do opieki domowej 1-2 wizyty tygodniowo - wizyty u pacjenta z niewydolnością oddechową - Warszawa Żoliborz.

Praca - Młodsza Pielęgniarka - Konstancin Jeziorna
05 stycznia 2021
WUMed | Praca - Młodsza Pielęgniarka - Konstancin Jeziorna

Oferta prezentowana przez Prowork PL MED recruitment Warsaw, Poland - www.prowork.pl.

Prywatny ośrodek rehabilitacyjny w Konstancinie Jeziorna Warszawa zatrudni pielęgniarza/ pielęgniarkę absolwenta na umowę o pracę (klient Prowork Pl MED.) zatrudni absolwentów pielęgniarstwa na pełny etat/ umowę o pracę.

Praca - Młodsza Pielęgniarka - Piaseczno
05 stycznia 2021
WUMed | Praca - Młodsza Pielęgniarka - Piaseczno

Oferta prezentowana przez Prowork PL MED recruitment Warsaw, Poland - www.prowork.pl.

Mile widziani kandydaci rozpoczynający karierę pielęgniarską! Praca dla absolwentów pielęgniarstwa styczeń 2021!

Miejsce pracy: Nowy, prywatny ośrodek opieki i rehabilitacji długoterminowej w Piasecznie (klient Prowork Pl MED.), zatrudni pielęgniarza/ pielęgniarkę, absolwenta na pełny etat/ na umowę o pracę.

Praca dla Pielęgniarki, (Absolwenta) w ośrodku dla Seniorów - Warszawa Bemowo
05 stycznia 2021
WUMed | Praca dla Pielęgniarki, (Absolwenta) w ośrodku dla Seniorów - Warszawa Bemowo

Oferta prezentowana przez Prowork PL MED recruitment Warsaw, Poland - www.prowork.pl.

Miejsce pracy: prywatny, kameralny ośrodek opieki długoterminowej dla seniorów w Warszawie/ Bemowo (klient Prowork Pl MED) świadczący opiekę dla ok 60  pacjentów, zatrudni pielęgniarkę do pracy z podopiecznymi seniorami, głównie z demencją i Alzheimerem.

NZOZ „Nasza Przychodnia” w Nowym Dworze Mazowieckim zatrudni pielęgniarkę do pracy w poradni POZ.
22 grudnia 2020

Charakterystyka pracy:

  • Praca dwu- zmianowa: od poniedziałku do piątku w godzinach: 8 -13 lub 13-18.
  • Forma zatrudnienia: do uzgodnienia (warianty: umowa o pracę, umowa zlecenia, własna działalność).
EnjoyYourSchool UG (haftungsbeschränkt) - Poszukujemy: dyplomowane pielęgniarki/pielęgniarzy
11 grudnia 2020

Kim jesteśmy?

Współpracujemy z domami seniora, domami spokojnej starości, jak również z instytucjami pełniącymi opiekę nad osobami niepełnosprawnymi oraz z klinikami na terenie całych Niemiec. Celem wsparcia naszych działań poszukujemy

dyplomowane pielęgniarki/pielęgniarzy

zmotywowanych i obowiązkowych, posiadających znajomość języka niemieckiego na poziomie B2, ewentualnie gotowych do nabycia wymaganych umiejętności językowych bezpłatnie w Niemczech. Nasze centrum szkoleniowe EnjoyYourSchool oraz zespół certyfikowanych szkoleniowców w zakresie języka niemieckiego poprowadzi Was do poziomu B2, umożliwi Państwu spełnienie marzeń oraz dzięki zajęciom ze specjalistami poznają Państwo fachowe standardy Waszego zawodu według niemieckich wytycznych.

Praca dla pielęgniarki - konsultanta dla personelu opiekuńczego z językiem niemieckim
04 grudnia 2020
WUMed | Praca dla pielęgniarki - konsultanta dla personelu opiekuńczego z językiem niemieckim

Promedica24 - lider na rynku usług opiekuńczych, aktywnie działający w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Bułgarii, Rumunii oraz Polsce.

Aktualnie w Warszawie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pielęgniarka - konsultant dla personelu opiekuńczego z językiem niemieckim
Praca dla pielęgniarki / pielęgniarza w Szwajcarii
03 grudnia 2020
WUMed | Praca dla pielęgniarki / pielęgniarza w Szwajcarii

ZÜRICH i okolica

Oferta pracy dla pielęgniarki w Niemczech
03 grudnia 2020
WUMed | Oferta pracy dla pielęgniarki w Niemczech

Niedawno ukończyłaś studia, jesteś świeżo upieczoną pielęgniarką i nie masz jeszcze doświadczenia w zawodzie? Chciałabyś zacząć pracę i rozwijać się w pielęgniarstwie? A może pracujesz w zawodzie i chciałabyś rozwijać się za granicą? Pracuj w nowoczesnych klinikach bądź szpitalach w Niemczech.

Medicover poszukuje pielęgniarek / pielęgniarzy
13 października 2020
WUMed | Medicover poszukuje pielęgniarek / pielęgniarzy

Firma Medicower poszukuje kandydatów do pracy w Warszawskim szpitalu przy al. Rzeczypospolitej 5 (Wilanów) na stanowiska:

Szczegóły dotyczące obu stanowisk:
  • Miejsce Pracy: Szpital Medicover, al. Rzeczypospolitej 5, Warszawa (Wilanów)
  • Typ pracy: praca stała (cały lub min. pół etatu)
  • Forma współpracy: umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt gospodarczy
  • Termin nadsyłania  aplikacji: do końca listopada 2020
  • Link aplikacyjny
Poszukujemy pielęgniarki (pielęgniarza) anestezjologicznej
07 października 2020
WUMed | Poszukujemy pielęgniarki (pielęgniarza) anestezjologicznej

Europejskie Centrum Zdrowia Otwock Szpital im. Fryderyka Chopina w Otwocku poszukuje Kandydatów na stanowisko PIELEGNIARKA / PIELEGNIARZ ANESTEZJOLOGICZNA.

Europejskie Centrum Zdrowia Otwock Szpital im. Fryderyka Chopina w Otwocku to nowoczesne, kompleksowe, prywatne Centrum Medyczne. Oferuje kompleksową i profesjonalną obsługę pacjentów przy wykorzystaniu najnowocześniejszego sprzętu diagnostycznego. Zatrudniamy wielu wybitnych lekarzy specjalistów oraz wykwalifikowany zespół pielęgniarski. Szpital prowadzi działania naukowe, badawcze i dydaktyczno - szkoleniowe.

Poszukujemy specjalisty żywieniowego
29 maja 2020
WUMed | Poszukujemy specjalisty żywieniowego

Poradnia Effecta szuka osób na stanowisko specjalista żywieniowy. Mile widziane kierunki studiów: dietetyka, psychologia, coaching, kierunki pokrewne.

Oferta pracy dla kosmetologa
28 maja 2020
WUMed | Oferta pracy dla kosmetologa

Salon Kosmetyki Laserowej Laser DeLux, zatrudni kosmetologa do salonu w Warszawie na ulicy Hanki Czaki. Oczekujemy: minimum wykształcenie wyższe licencjackie, kierunek kosmetologia, doświadczenie w zawodzie, wiedza z zakresu dermatologii, zaangażowanie w pracę, umiejętności sprzedażowe, kierowania się dobrem klienta-umiejętności pracy w zespole, życzliwego nastawienia. Oferujemy: stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, współpracę z doświadczonymi specjalistami, pracę na najnowocześniejszym sprzęcie, ciągły rozwój, atrakcyjne wynagrodzenie, prywatną opiekę medyczną, satysfakcjonującą pełną wyzwań pracę w zespole ambitnych ludzi.

Szukasz pracy za granicą? Mamy dla Ciebie kilka informacji!
27 maja 2020
WUMed | Szukasz pracy za granicą? Mamy dla Ciebie kilka informacji!

Decydując się na wyjazd do pracy za granicę, warto zapoznać się informacjami Departamentu Rynku Pracy, Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz Urząd Pracy m.st. Warszawy.

EURES, czyli praca za granicą
27 maja 2020
WUMed | EURES, czyli praca za granicą

Nie masz planów na wakacje? Lubisz wyzwania i chcesz poznawać świat? Interesują Cię inne kultury i społeczeństwa? Nie wiesz jak zmobilizować się do nauki obcego języka lub podszlifowania go? Chcesz podjąć pracę latem? Masz problem ze znalezieniem  zatrudnienia w kraju i rozważasz wyjazd? Jeśli przynajmniej na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, zapoznaj się z możliwościami, które oferuje Ci sieć EURES!

 

instytucje współpracujące
Centrum
Konferencyjno-Szkoleniowe
Fundacji
Nowe Horyzonty

Bobrowiecka 9, Warszawa
Narodowe Centrum
Profilaktyki Zdrowotnej

www.ncpz.eu
UPP partnerem WUMed
Unia
Polskich Predsiębiorców

uniapolskichprzedsiebiorcow.pl
Szpital Praski
p.w. Przemienienia Pańskiego
Sp. z o.o.

Aleja Solidarności 67, Warszawa
Szpital Wolski
im. dr Anny Gostyńskiej
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

ul. Kasprzaka 17, Warszawa
Instytut
"Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka"
w Warszawie
Szpital Solec
Spółka z o.o.

ul. Solec 93, Warszawa
Mazowiecki
Szpital Wojewódzki
Drewnica Sp. z o.o.

Rychlińskiego 1, Ząbki
Szpital św. Anny
w Piasecznie
Adama Mickiewicza 39,
05-500 Piaseczno
Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
im. prof. dr hab. med. Eleonory Reicher

ul. Spartańska 1, Warszawa
Szpital Dziecięcy
im. prof. dr. med. Jana Bogdanowicza
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

ul. Niekłańska 4/24, Warszawa
Szpital Czerniakowski
Sp. z o. o.

ul. Stępińska 19/25, Warszawa
Mazowiecki Szpital Bródnowski
ul. Kondratowicza 8, Warszawa
Samodzielny Publiczny
Szpital Kliniczny
im. prof. Adama Grucy
CMKP

ul. Konarskiego 13, Otwock
Szpital Kolejowy
im. dr med. Włodzimierza Roeflera
w Pruszkowie
Szpital Specjalistyczny
im. Świętej Rodziny

Madalińskiego 25, 02-544 Warszawa
Mazowieckie Centrum
Neuropsychiatrii Sp. z o.o.

Zagórze k/Warszawy
05-462 Wiązowna
Samodzielny Zespół Publicznych
Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Bemowo-Włochy

ul. Gen. M. C. Coopera 5, Warszawa
Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego 
Warszawa-Mokotów

 ul. A.J.Madalińskiego 13, Warszawa
Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej
im. Dzieci Warszawy
w Dziekanowie Leśnym
Szpital Matki Bożej
Nieustającej Pomocy
w Wołominie
ul. Gdyńska 1/3
05-200 Wołomin
Centrum Medyczne
GRUPA ZDROWIE

Nowodworskie
Centrum Medyczne

ul. Miodowa 2
Nowy Dwór Mazowiecki
Wojewódzka Stacja
Pogotowia Ratunkowego
i  Transportu Sanitarnego
"MEDITRANS"
SPZOZ w Warszawie

ul. Hoża 56,
00-685 Warszawa
Centrum Intensywnej Terapii Olinek
ul. Bobrowiecka 9, Warszawa
Stołeczne Centrum
Opiekuńczo-Lecznicze
Sp. z o.o.

ul. Mehoffera 72/74, Warszawa
RADIOMEDICA
Centrum Diagnostyki Obrazowej

ul.Bobrowiecka 9, Warszawa
NESTOR
Bezpieczny Dom Opieki

ul.Bobrowiecka 9, Warszawa
Warszawskie Zakłady
Sprzętu Ortopedycznego S.A.

al. Bohaterów Września 9, Warszawa
Podkarpackie centrum
Usług Dydaktycznych

ul. Rymanowska 15a
35-083 Rzeszów
www.fantomy-szkoleniowe.pl

Kontakt

Warszawska Uczelnia Medyczna
im. Tadeusza Koźluka

ul. Bobrowiecka 9, 00-728 Warszawa

INFORMACJE O UCZELNI / REKRUTACJA:  
T: 22 559 21 05
T: 22 559 21 06
T: 22 559 22 35
E: rekrutacja@wumed.edu.pl
Copyright © 2021 - WUMED