Jeżeli poszukujesz pracy, a w ogłoszeniach nie znajdziesz propozycji zgodnej z Twoimi oczekiwaniami, skontaktuj się z nami. Pomożemy znaleźć odpowiednią dla Ciebie ofertę. Zadzwoń lub prześlij nam swoje preferencje dotyczące poszukiwanego stanowiska pracy wraz z opisem swoich kwalifikacji.

 
06 lipca 2022
Kosmetolog - doradca pielęgnacyjny (z językiem ukraińskim)

Cześć! Jesteśmy bardzo szybko rozwijającym się sklepem internetowym oferującym unikalne kosmetyki do makijażu i pielęgnacji. Szukamy kosmetologa, który pomoże naszym Klientom dobrać produkty odpowiednie do indywidualnych potrzeb cery. Praca w naszym sklepie opiera się głównie na pasji i zaangażowaniu, dlatego na początek zadaj sobie kilka pytań:

23 czerwca 2022
​Praca wakacyjna dla studentów za granicą!

Chcesz dobrze zarobić w okresie wakacyjnym, zwiedzić inny kraj i poćwiczyć swój język obcy w praktyce? Wyjedź z nami do pracy w Holandii lub Niemczech!

Grupa SILVERHAND jest jedną z najbardziej innowacyjnych i najszybciej rozwijających się agencji zatrudnienia w Regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Posiadamy oddziały w różnych częściach Europy. W naszej bazie znajdują się setki ofert pracy w całej Europie dla osób z różnych branż. Nasze usługi są bezpłatne. Dzięki nam setki ludzi znalazło nowe zatrudnienie za granicą.

23 czerwca 2022
Rekruter / Rekruterka (długoterminowy staż studencki) - praca dodatkowa dla studentów, 100% zdalnie i elastycznie

Szukasz dodatkowej pracy? Grupa Silverhand stanowi międzynarodową sieć agencji zatrudnienia, wyspecjalizowanych w świadczeniu najwyższej jakości usług rekrutacyjnych dla branży technicznej (elektrycy, spawacze, stolarze, mechanicy, itd.). Oferujemy stabilną i dochodową współpracę w oparciu o jasne zasady.

23 czerwca 2022
Podolog do gabinetu podologicznego Cosmopodia

Gabinet podologiczny COSMOPODIA poszukuje pracownika na stanowisko podologa.

Jesteśmy wieloletnim, dobrze prosperującym gabinetem podologicznym "Cosmopodia", znajdującym się w Warszawie przy ulicy łodygowej 3. Obecnie poszukujemy nowych podologów chętnych do nawiązania z nami współpracy. Oferujemy również pełne do szkolenie nowych osób.

20 czerwca 2022
Trwa nabór do Służby Więziennej w Areszcie Śledczym w Warszawie - Białołęce!!!

Praca w Służbie Więziennej to gwarancja stałego zatrudnienia i całkiem niezłych zarobków. To duża odpowiedzialność za siebie i za innych. To też satysfakcja i poczucie misji.

Kogo poszukuje Służba Więzienna do pracy? Jakie warunki musi spełnić kandydat? Odpowiedź na te pytania znajdziecie poniżej.

18 czerwca 2022
Pre Junior Doradca

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko: Pre Junior Doradca (również z orzeczeniem). Miejsce pracy: Warszawa.

Oferta jest skierowana również do osób z niepełnosprawnościami!

15 czerwca 2022
Pielęgniarka w Instytucie Gruźlicy i Chorób Płuc

Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc zatrudni na cały etat, na umowę o pracę pielęgniarkę:

  • na pulmonologię,
  • na OIOM,
  • na Blok operacyjny - instrumentariuszkę,
  • do Pracowni Endoskopowej,
  • na Izbę Przyjęć.
15 czerwca 2022
Sklep ze sprzętem rehabilitacyjnym zatrudni na pół etatu

Sklep ze sprzętem rehabilitacyjnym w Warszawie przy Al. Wilanowskiej zatrudni osobę na pół etatu.

15 czerwca 2022
Pielęgniarka / pielęgniarz - Centralny Ośrodek Medycyny Sportowej

SP ZOZ Centralny Ośrodek Medycyny Sportowej jest przychodnią specjalizującą się w udzielaniu świadczeń zdrowotnych osobom profesjonalnie i amatorsko uprawiającym sport. Do naszych pacjentów należą zawodnicy Kadry Narodowej prawie wszystkich dyscyplin sportowych.

Jeśli szukasz stabilnej pracy w przyjaznej atmosferze DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU jako PIELĘGNIARKA / PIELĘGNIARZ.

08 czerwca 2022
CKPPiP zaprasza do pracy

Centrum Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych zaprasza do pracy w naszej jednostce absolwentów studiów I oraz II stopnia z kierunków: pielęgniarstwo, położnictwo, zdrowie publiczne i pedagogika.

08 czerwca 2022
Pielęgniarka / Pielęgniarz - Warszawa-Mokotów

Kimed Centrum Medyczne Mokotów podejmie współpracę z pielęgniarką w pełnym wymiarze godzin. Praca zmianowa w godzinach 8:00-18:00.

08 czerwca 2022
Konsultant ds. rekrutacji w Warszawie

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Konsultant ds. rekrutacji (również z orzeczeniem).

Miejsce pracy: Warszawa

Jesteśmy otwarci na współpracę z osobami niepełnosprawnymi!

08 czerwca 2022
Pielęgniarki / Pielęgniarze na Dolnym Śląsku

Agencja zatrudnienia InCPraca.pl (nr licencji 11163) poszukuje pielęgniarek i pielęgniarzy, którzy chcieliby podjąć stałą pracę w stolicy Dolnego Śląska.

Marzysz o ciekawej pracy w zróżnicowanym środowisku? Chcesz rozwijać się zawodowo oraz podnosić swoje kwalifikacje i umiejętności? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi TAK, to ta oferta pracy skierowana jest właśnie do Ciebie. Oferujemy ciekawą pracę w szpitalach w perle ziemi dolnośląskiej – stolicy województwa, Wrocławiu. Jeżeli chcesz rozpocząć pracę w Polsce, ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

08 czerwca 2022
Kompletowanie zamówień - Kopytków/Błonie

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko: Kompletowanie zamówień (również z orzeczeniem) Kopytów/Błonie.

Miejsce pracy: Kopytów

Jesteśmy otwarci na współpracę z osobami niepełnosprawnymi!!!

08 czerwca 2022
Asystent ds marketingu - Moszna parcela

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60 letniej tradycji. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko: Asystent ds. marketingu (również z orzeczeniem).

Miejsce pracy: Moszna-Parcela

Zapraszamy do aplikowania osoby z niepełnosprawnością!

08 czerwca 2022
Trwa nabór do Służby Więziennej w Areszcie Śledczym w Warszawie - Białołęce !!!

Praca w Służbie Więziennej to gwarancja stałego zatrudnienia i całkiem niezłych zarobków. To duża odpowiedzialność za siebie i za innych. To też satysfakcja i poczucie misji. Kogo poszukuje Służba Więzienna do pracy? Jakie warunki musi spełnić kandydat? Odpowiedź na te pytania znajdziecie poniżej.

07 czerwca 2022
Panorama Morska Jarosławiec - PIELĘGNIARKI

Health Resort & Medical Spa Panorama Morska w Jarosławcu- to jeden z największych resortów wakacyjnych w Polsce, oferujący zarówno usługi hotelarskie, jak i profesjonalną rehabilitacją, nowoczesny salon SPA oraz pełny atrakcji Aquapark. Nasz resort to aż 430 pokoi zlokalizowanych zarówno w domkach wolnostojących jak i budynkach hotelowych, a wszystko to położone w otoczeniu kwiatów, zieleni i tropikalnej aranżacji. Oprócz tego na terenie resortu znajdują się aż 3 restauracje z bogatą ofertą All Inclusive o zagranicznym standardzie. Posiadamy także 3 sale zabaw dla dzieci, 3 place zabaw, boiska sportowe, siłownię i wiele innych obiektów sportowych i rekreacyjnych. Tak bogaty wachlarz usług sprawia, że nasza firma zatrudnia profesjonalistów niemal z każdej branży.

Do naszego zespołu potrzebujemy PIELĘGNIAREK.

07 czerwca 2022
Panorama Morska Jarosławiec - LEKARZE

Health Resort & Medical Spa Panorama Morska w Jarosławcu- to jeden z największych resortów wakacyjnych w Polsce, oferujący zarówno usługi hotelarskie, jak i profesjonalną rehabilitacją, nowoczesny salon SPA oraz pełny atrakcji Aquapark. Nasz resort to aż 430 pokoi zlokalizowanych zarówno w domkach wolnostojących jak i budynkach hotelowych, a wszystko to położone w otoczeniu kwiatów, zieleni i tropikalnej aranżacji. Oprócz tego na terenie resortu znajdują się aż 3 restauracje z bogatą ofertą All Inclusive o zagranicznym standardzie. Posiadamy także 3 sale zabaw dla dzieci, 3 place zabaw, boiska sportowe, siłownię i wiele innych obiektów sportowych i rekreacyjnych. Tak bogaty wachlarz usług sprawia, że nasza firma zatrudnia profesjonalistów niemal z każdej branży.

Do naszego zespołu potrzebujemy LEKARZA REHABILITACJI MEDYCZNEJ, LEKARZA INTERNISTY, LEKARZA RODZINNEGO.

07 czerwca 2022
Panorama Morska Jarosławiec - FIZJOTERAPEUTA

Health Resort & Medical Spa Panorama Morska w Jarosławcu- to jeden z największych resortów wakacyjnych w Polsce, oferujący zarówno usługi hotelarskie, jak i profesjonalną rehabilitacją, nowoczesny salon SPA oraz pełny atrakcji Aquapark. Nasz resort to aż 430 pokoi zlokalizowanych zarówno w domkach wolnostojących jak i budynkach hotelowych, a wszystko to położone w otoczeniu kwiatów, zieleni i tropikalnej aranżacji. Oprócz tego na terenie resortu znajdują się aż 3 restauracje z bogatą ofertą All Inclusive o zagranicznym standardzie. Posiadamy także 3 sale zabaw dla dzieci, 3 place zabaw, boiska sportowe, siłownię i wiele innych obiektów sportowych i rekreacyjnych. Tak bogaty wachlarz usług sprawia, że nasza firma zatrudnia profesjonalistów niemal z każdej branży.

Do naszego zespołu potrzebujemy FIZJOTERAPEUTÓW.

07 czerwca 2022
Asystent pielęgniarski Opieka osób starszych w Górnej i Dolnej Austrii

Praca od zaraz, na pełnym i połpełnym etacie!

Zakres twoich obowiazków:

  • Niezależne wdrażanie środków pielęgnacyjnych i wspierających
  • Samodzielna realizacja czynności powierzonych przez lekarzy w kontekście udziału w diagnostyce i terapii
  • Wsparcie DGKP w planowaniu opieki oraz udział we wdrażaniu koncepcji opieki
instytucje współpracujące

Instytut
"Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka"
w Warszawie
Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
im. prof. dr hab. med. Eleonory Reicher

ul. Spartańska 1, Warszawa
Narodowe Centrum
Profilaktyki Zdrowotnej
www.ncpz.eu
Szpital Praski
p.w. Przemienienia Pańskiego
Sp. z o.o.

Aleja Solidarności 67, Warszawa
Szpital Wolski
im. dr Anny Gostyńskiej
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

ul. Kasprzaka 17, Warszawa
Szpital Solec
Spółka z o.o.

ul. Solec 93, Warszawa
Szpital Czerniakowski
Sp. z o. o.

ul. Stępińska 19/25, Warszawa
Mazowiecki Szpital Bródnowski
ul. Kondratowicza 8, Warszawa
Samodzielny Publiczny
Szpital Kliniczny
im. prof. Adama Grucy
CMKP

ul. Konarskiego 13, Otwock
Szpital Specjalistyczny
im. Świętej Rodziny

Madalińskiego 25, 02-544 Warszawa
Szpital Kolejowy
im. dr med. Włodzimierza Roeflera
w Pruszkowie
Szpital św. Anny
w Piasecznie
Adama Mickiewicza 39,
05-500 Piaseczno
Szpital Dziecięcy
im. prof. dr. med. Jana Bogdanowicza
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

ul. Niekłańska 4/24, Warszawa
Mazowiecki
Szpital Wojewódzki
Drewnica Sp. z o.o.

Rychlińskiego 1, Ząbki
Szpital Matki Bożej
Nieustającej Pomocy
w Wołominie
ul. Gdyńska 1/3
05-200 Wołomin
Mazowieckie Centrum
Neuropsychiatrii Sp. z o.o.

Zagórze k/Warszawy
05-462 Wiązowna
Wojewódzka Stacja
Pogotowia Ratunkowego
i Transportu Sanitarnego
"MEDITRANS"
SPZOZ w Warszawie

ul. Hoża 56, 00-685 Warszawa
Samodzielny Zespół Publicznych
Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Bemowo-Włochy

ul. Gen. M. C. Coopera 5, Warszawa
Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego
Warszawa-Mokotów

ul. A.J.Madalińskiego 13, Warszawa
Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej
im. Dzieci Warszawy
w Dziekanowie Leśnym
Centrum Medyczne
GRUPA ZDROWIE

Nowodworskie
Centrum Medyczne

ul. Miodowa 2
Nowy Dwór Mazowiecki
Stołeczne Centrum
Opiekuńczo-Lecznicze
Sp. z o.o.

ul. Mehoffera 72/74, Warszawa
Centrum Intensywnej Terapii Olinek
ul. Bobrowiecka 9, Warszawa
RADIOMEDICA
Centrum Diagnostyki Obrazowej

ul.Bobrowiecka 9, Warszawa
NESTOR
Bezpieczny Dom Opieki

ul.Bobrowiecka 9, Warszawa
Warszawskie Zakłady
Sprzętu Ortopedycznego S.A.

al. Bohaterów Września 9, Warszawa
www.fantomy-szkoleniowe.pl
Podkarpackie centrum
Usług Dydaktycznych

ul. Rymanowska 15a
35-083 Rzeszów
Kontakt
Warszawska Uczelnia Medyczna
im. Tadeusza Koźluka

ul. Bobrowiecka 9, 00-728 Warszawa

INFORMACJE O UCZELNI / REKRUTACJA:  
T: 22 559 21 05
T: 22 559 21 06
T: 22 559 22 35
E: rekrutacja@wumed.edu.pl
Copyright © 2021 - WUMED
INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych na stronie wumed.edu.pl, oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na Państwa urządzeniach. Pliki cookies możecie Państwo sprawdzić za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszej strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż akceptujecie Państwo stosowanie plików cookies. Więcej informacji w zakładce OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH.
rozmiar tekstu
kolory strony