WUMed | Pierwsza rocznica śmierci prof. Tadeusza Koźluka
01 października 2020
Aktualności

1 października br. minęła pierwsza rocznica śmierci prof. dr. Tadeusza Koźluka, Założyciela i długoletniego Rektora najstarszej w Polsce uczelni niepublicznej - Prywatnej Wyższej Szkoły Businessu i Administracji, poprzedniczki Warszawskiej Uczelni Medycznej, a także Fundatora Fundacji Polska - Wiek XXI (dziś Fundacji Nowe Horyzonty).

W tym dniu władze uczelni i fundacji uczciły pamięć prof. Koźluka minutą ciszy i zapaleniem zniczy przed odsłoniętą w dniu 26 września br. tablicą pamiątkową na terenie campusu i na cmentarzu Wojskowym na Powązkach, gdzie jest pochowany.