Komunikat nr 2
Prywatnej Wyższej Szkoły
Nauk Społecznych, Komputerowych i Medycznych
z dnia 12 marca 2020 r.

W związku z zawieszeniem zajęć dydaktycznych w celu zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa  SARS-CoV-2 władze naszej uczelni podjęły następujące działania umożliwiające studentom realizację programu kształcenia oraz zaliczenie zajęć:

1. W celu umożliwienia realizacji programu kształcenia i bieżącego weryfikowania efektów uczenia się zobowiązuję wszystkich nauczycieli akademickich prowadzących zajęcia dydaktyczne na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych do udostępnienia materiałów dydaktycznych w formie elektronicznej lub szczegółowego wskazania studentom materiału niezbędnego do zaliczenia przedmiotu;
  2. Materiały o których mowa w p. 1 powinny być przesłane przez nauczycieli akademickich do dnia 16 marca 2020 r. drogą elektroniczną do p. Beaty Palewskiej (beatapalewska@pwsbia.edu.pl), która udostępni je poszczególnym grupom studentów;
  3. Przekazanie przez wykładowców materiałów o których mowa w pkt. 1 będzie rozliczane jako zrealizowanie zajęć dydaktycznych które miały być prowadzone w dniach 12 - 26 marca br.
  4. Zobowiązuję także studentów do pracy własnej w okresie zawieszenia zajęć oraz indywidualnego realizowania materiału przekazanego przez nauczycieli akademickich.

Informuję, że uczelnia nie przewiduje odrabiania wykładów niezrealizowanych w dniach 12-26 marca br.

dr Waldemar Dębski, prof. PWSBiA
R E K T O R