WUMed | Dbaj i lecz. O wykorzystaniu zasad ajurwedy w kosmetologii
07 stycznia 2020
Aktualności
O wykorzystaniu zasad ajurwedy w kosmetologii w czasopiśmie Przemysł Farmaceutyczny pisze mgr Iwona Jakubiak wykładowca na kierunku Kosmetologia Naszej Uczelni.

Mgr I. Jakubiak pisze o zasadzie pełnej równowagi między ciałem, umysłem oraz duchem. Tylko ona może zapewnić dobre samopoczucie, szczęście, piękny wygląd i zdrowie.

Dzięki uprzejmości autorki i wydawnistwa udostępniamy obszerny fragment artukułu, a całość możecie przeczytać w dwumiesięczniku Przemysł Farmaceutyczny, nr 4-5/2019, s.128.

Przemysł Farmaceutyczny” – branżowy dwumiesięcznik – już od 10 lat zajmuje się nowymi technologiami w przemyśle farmaceutycznym i kosmetycznym, promuje produkcję bezpieczną i przyjazną dla środowiska, o najwyższej jakości, przekazuje wiedzę z zakresu pakowania, znakowania i logistyki, systemów jakości, maszyn i urządzeń oraz zagadnień prawnych.